Што ќе биде тренд оваа сезона кога станува збор за принтовите? Листите се објавени и светските познати имиња веќе се пофалија со нивните колекции во смели и шарени бои и дезени.

Ти ги претставуваме во вид на дизајни на декали што ќе го направат твојот лаптоп како излезен од модните едиторијали, и да веќе се достапни за продажба на decal.mk 🙂

Tropical Chaos

Vivid Nature

Ethereal Flower

Funny Geometry

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.