Подобрете ја репрезентативноста на вашата компанија со унифициран изглед на работните лаптопи. Без разлика дали сите членови на тимот се на едно место или не, брендираните лаптопи ќе го оддржат тимскиот дух и поврзаноста помеѓу колегите. Не е важно колку различни модели на лаптопи имате во тимот, со нашите налепници сите лаптопи ќе изгледаат идентично, уникатно и претставително.

 ЗОШТО ДА БИ ЗАЛЕПИЛЕ НАЛЕПНИЦИ ЗА ВАШИТЕ ЛАПТОПИ?

СЕ аплицираат лесно

Сѐ што ти треба за да ја залепиш налепницата на твојот лаптоп е да ја наместиш добро на краевите и полека да ја измазнуваш со дланката, ленир или картичка како што ја аплицираш по површината.

се отстрануваат лесно

Ако веќе залепената налепница ти здосади и сакаш да ја замениш со друга, само одлепи ја со силно влечење на краевите. Пребриши со влажно марамче и нема да остане никаков лепак.

водоотпорни и штитат од гребење

Фолијата од која се направени налепниците е водоотпорна и истата не се греби, што го прави лаптопот заштитен и сигурен од надворешни влијанија.

УНИКАТЕН ИЗГЛЕД

Целиот тим ќе биде вистински репрезент на компанијата со уникатен изглед на својот лаптоп. Ставете ја пораката што сакате сите да ја приметат заедно со вашето лого и со сигурност ќе привлечете внимание.

 УНИФИЦИРАН ИЗГЛЕД СО ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ НАЛЕПНИЦИ

Се одлучивте да изберете налепници за вашиот тим? Одлично!

Сега останува само да се решите дали би сакале некој од готовите дизајни достапни на нашата е-продавница или сепак преферирате дизајн со вашето компаниско лого.

Без грижи, целиот тим на Decal.mk ви стои на располагање да ја донесете најдобрата можна опција. Доколку имате ваша подготовка за дизајн што би сакале да ја видите на лицето на вашите компаниски лаптопи, само испратете ни ја во делот за прикачување документ подолу во контакт формата. Ако сепак, немате свој дизајн но би сакале нешто уникатно и оригинално што ќе ја претставува вашата компанија на вистински начин, нашиот тим од дизајнери е овде да ги слушне вашите желби и да ви понуди персонализиран дизајн.

Побарај понуда
 ШТО ДОБИВАТЕ АКО СЕ ОДЛУЧИТЕ ЗА БРЕНДИРАН ИЗГЛЕД НА ВАШИТЕ РАБОТНИ ЛАПТОПИ?
 ДЕЛ ОД НАШИТЕКЛИЕНТИ

paket.mk

DVD Rental

Sreten Kostic

Web Factory

RamstoreMall

 ПОБАРАЈ ПОНУДА

Побарајте понуда за опцијата што најмногу ви одговара, со оставање на информации во формата подолу. Доколку имате било какво прашање или пак сакате нешто да ни кажете во врска со барањето, слободно запишете го во делот за Дополнителни информации.

Само полињата со црвена ѕвездичка се задолжителни.

ИЗБЕРЕТЕ ОД НАШИТЕ ГОТОВИ ДИЗАЈНИ

1,100ден со ДДВ
1,100ден со ДДВ
1,100ден со ДДВ
1,100ден со ДДВ
1,100ден со ДДВ
1,100ден со ДДВ
-23%
Original price was: 1,100ден.Current price is: 850ден. со ДДВ
1,100ден со ДДВ
СИТЕ ДИЗАЈНИ